امین اردانی همبنیانگذار و راوی

امین مهندسی نرم افزار خوانده و علاقه اش به تولید محتوی او را به سمت ساخت پادکست کشانده است. علاوه بر اینکه صدای امین را در پادکست میشنویم، تالیف و ترجمه متن هر قسمت هم به عمده ی اوست. پادکست فیشکن برای او شروع جدیدی در زندگی اش بوده و اپیزود مورد علاقه امین خیابان های لاهور است.

مرضیه صادقی همبنیانگذار و راوی

مرضیه ادبیات خوانده و از ابتدا علاقه ی زیادی به داستان داشته است. مرضیه در کنار صدایش در پادکست کار روانسازی و پرداخت متن های هر قسمت را نیز انجام می دهد. فیکشن برای مرضیه محلی است که در کنار حرفه ی اصلی خودش می تواند در آن آزادانه طرح ها و ایده هایش را در نحوه ی روایت پیاده کند. اپیزود محبوب مرضیه من میترسم اول است.

مجید آقایی طراح صدا و ادیتور

مجید به طور تخصصی در زمینه ی طراحی صدا و صداگذاری فیلم فعالیت میکند و از اپیزود دوم به تیم فیکشن اضافه شده و فضاسازی ها و ترکیب موسیقی و صدا و افکتی که در پادکست میشنوید کار مجید است. اپیزود مورد علاقه ی مجید استاد قصاب است

مریم صابری گرافیست

مریم در رشته گرافیک تحصیل کرده و در این زمینه ید طولایی دارد. او چندین نمایشگاه برای نمایش آثار خودش برگزار کرده است. مریم از اپیزود پنجم به تیم فیکشن اضافه شده است و کاورهای هر اپیزود را طراحی می کند. اپیزود مورد علاقه ی مریم استاد قصاب است

احمد نحوی طراح سایت

احمد رشته کامپیوتر نرم افزار خونده و عاشق کارشه که از اپیزود یازدهم به تیم فیکشن اضافه شده. احمد فعالیت اصلی که داره طراح سایت و سئو هست که این سایت هم که می‌بینید کار احمده. اپیزود مورد علاقه‌ی احمد آنابل است.